• Pigeon Repellent Gel

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18. 240g na 10m

49,00 €
S DPH
40.833333 EUR bez DPH

Repelentný gél s prírodnými aktívnymi zložkami odpudzujúci holuby.

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18 je naozaj inovatívnym prostriedkom, ako udržať vtáky mimo dosahu vašej záujmovej plochy, kde prítomnosť holubov by mohla ohroziť ľudské zdravie alebo bezpečnosť ľudí. 
Kontrola správania mestských vtákov, ako sú holuby a racky, aby neohrozila bezpečnosť a zdravie ľudí, sa stáva čoraz väčšou výzvou pre organizácie zodpovedné za riadenie a údržbu veľkých budov a iných štruktúr, a to tak na verejnosti, súkromného sektora.

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18. 240g na 10m

Kód tovaru: -486-gel-holuby-lastovicky-hlod

Repelentný gél s prírodnými aktívnymi zložkami odpudzujúci holuby.

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18 je naozaj inovatívnym prostriedkom, ako udržať vtáky mimo dosahu vašej záujmovej plochy, kde prítomnosť holubov by mohla ohroziť ľudské zdravie alebo bezpečnosť ľudí. 

Kontrola správania mestských vtákov, ako sú holuby a racky, aby neohrozila bezpečnosť a zdravie ľudí, sa stáva čoraz väčšou výzvou pre organizácie zodpovedné za riadenie a údržbu veľkých budov a iných štruktúr, a to tak na verejnosti, súkromného sektora.

Trusy holubov obsahujú amoniak a soľ, ktoré v kombinácii s dažďovou vodou vedú k elektrochemickým reakciám, ktoré spôsobujú hrdzu a spôsobujú vážne štrukturálne nedostatky. Holuby sú prirodzene čerpané do tmavých priestorov, ako sú tie pod mostami alebo vo vnútri parkovísk, pretože sú pochádzať z obyvateľov útesov. Takéto priestory poskytujú prístrešie predátorov a ploché plochy na hniezdenie a prechádzanie.

Veľké koncentrácie baktérií a vysoko žieravá kyselina močová obsiahnuté v trusu holubov spôsobujú nenapraviteľné poškodenie betónu, historických kamenných štruktúr, omietky a štuku používanej na exteriéri budov a na maltu používanú v reštaurátorských prácach.

Hrozby pre ľudské zdravie vyplývajú z huby, ktorá rastie v holubných výkaloch, čo môže spôsobiť ochorenie dýchacích ciest s potenciálne vážnymi následkami u zraniteľných ľudí.

Je dôležité zdôrazniť, že naše riešenie, ponúkané spoločnosťou Market.sk, je navrhnuté tak, aby nepoškodilo vtáky; je to jednoducho určené na to, aby zabránilo všetkým vtákom pred miestami v našom mestskom prostredí, kde by ich pretrvávajúca prítomnosť mohla spôsobiť ohrozenie ľudského zdravia alebo bezpečnosti ľudí.

AKO TO FUNGUJE:

Okamžitá reakcia vtákov prostredníctvom podráždenia, pachu, zraku, chuti zmení správanie vtákov tak, že odletia inde.

Prostriedok nezabíja žiadne vtáky, nie je toxický.

Dlhodobé vypudzujúce účinky na škodlivé vtáky.

Prijíma 100% biologickú prírodnú surovinu s pomalým a trvalým uvoľňovaním. 

Funguje na vplyve vtáčej vizuálnej, dotykovej, chuti, vône, aby sa dosiahlo účel, aby sa vtáky držali mimo ich miesta na prežitie. Tento gél je špeciálne aplikovaný na elektrické zariadenia, sklad, billboard, budovy. 

Naneste gél priamo na povrch objektu, bez korózie k zariadeniam a architektúre, je účinný pri teplotách medzi -30 ℃ ~ 50 ℃, najdlhšia doba trvania gélu môže byť dva roky. Tento gél je biologicky odbúrateľný, ekologický a neškodný pre vtáky, zvieratá a človeka.

Registrovaný vták odpudzujúci účinok, ktorý je určený na odradenie vtákov od pristátia alebo nenávisti na konštrukčných povrchoch, ako sú rímsy, parapety, trámy, parapety a ďalšie. 

Gél používa kapsaicín suspendovaný v číre gély z minerálneho oleja. Keď vtáky prichádzajú do kontaktu s odpudzujúcim prostriedkom, dostanú vyhrážané pripomenutie, že nie sú vítané. Gél sa používa v interiéri alebo vo vonkajšom prostredí. Gél sa pri vysokých teplotách neodparí ani nestuhne.

Ak vtáky cítia nie je pravdepodobné, že pristanú na zvodné miesto. Ak náhodou už pristanú, zistia, že lepkavý povrch je nepríjemný a nebude dlho trvať a odletia preč. Časom sa naučia a nevracajú sa na ošetrované plochy.

Uplatňuje sa ľahko na akúkoľvek lištu alebo plochu.

NÍZKY PROFIL A DISKRÉTNOSŤ

Vtáky, bytosti zvyku, prestávajú vracať na miesta, ktoré boli ošetrené daným gélom.

Odporúča sa používať na akékoľvek povrchové vtáky, ktoré môžu pristáť, najmä v oblastiach s vysokým profilom, kde je estetika prioritou.

Účinne odpudzuje:

• holuba

• lastovičku

• hus

• čajku

• vrabca

• škorca

• ďatľa

• vranu

• kosa

• a ostatné vtáky.

Ideálne na použitie pri:

• Okná a lišty

• Podhlavníky, trámy a stĺpy

• Známky a sochy

• Komíny a rúrky

• Klimatizácia a ďalšie zariadenia

• Stavebné lokality

• Sklady a závesy

• Domov a podnikanie

• Obory, stodoly a stánky

• Infraštruktúra a doprava

• Lode, doky, telefónne stožiare

Odstráňte opakované náklady na čistenie a opravu.

Chráňte strechy, steny, zariadenia a vozidlá pred koróznymi výkalmi vtákov.

Znížte riziko pre zdravie a zodpovednosť súvisiace s napadnutím vtákov škodcami.

Zabráňte šíreniu chorôb, ako je západný Níl, Salmonella a E. coli.

Odstráňte nebezpečenstvo požiaru spôsobené tým, že vtáky vytvárajú hniezda v otvoroch a komínoch.

Zvýšenie / udržiavanie estetickej vlastnosti.

Znižovanie obťažovania obyvateľov, pracovníkov, zákazníkov atď.

gél na odpudzovanie holubov?

Hlavným účelom použitia gélu na odpudzovanie holubov je zabrániť holubom a iným malým vtákom hniezdiť alebo sedieť na okrajoch vášho majetku, vrátane balkónov, ríms, striech, solárnych panelov a iných oblastí.
Zatiaľ čo mnohí ľudia milujú holuby a chovajú ich ako domáce zvieratá, iní ich vidia ako škodcu a boli by radšej, keby sa usadili niekde inde.

Aj keď máte radi ich spoločnosť a počúvate ich zvuky, je pravdepodobné, že nechcete ich výkaly alebo neporiadok vo vašom priestore.

V týchto prípadoch je gél odpudzujúci holuby skvelou voľbou na kontrolu populácie holubov vo vašej oblasti a ochranu vášho domova a vonkajšieho priestoru.

Na rozdiel od hrotov alebo pascí nebudete musieť tráviť veľa času montážou dielov a ich umiestnením tam, kde ich chcete.

S repelentným gélovým produktom môžete naplnené disky umiestniť na miesto so silikónom alebo podobným materiálom.

Ak si vyberiete gél v tube, všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť ho do tesniacej pištole a potrubie na rímsy, strechu alebo balkón.

Prečo repelentný gél funguje?

Ako bolo uvedené vyššie, hlavná zložka gélu je lepkavá a keď ju umiestnite tam, kde chcete holuby držať, pracuje na ich odradení.

Je to preto, že holuby a mnoho iných druhov vtákov nemajú radi lepkavý pocit, ktorý cítia, keď pristanú niekde pokryté gélovým repelentom.

To im bráni v tom, aby tam chceli sedieť a spôsobuje, že hľadajú niekde inde, kde by hniezdili a pristáli.

Niektoré gély, ako napríklad ten, ktorý je uvedený v recenziách produktov vyššie, vyzerajú holubovi ako plamene.

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18 je vysoko účinný fyzický odstrašujúci prostriedok, ktorý sa dá aplikovať na mnoho povrchov. Avšak široko otvorené priestory môžu vyžadovať dodatočné metódy kontroly vtákov, ak nezaobchádza s každým pristávacím povrchom. Pre rozšírené pokrytie odporúčame spoločné produkty s plasice.sk, ako sú napríklad elektronické zvukové plašiče / alebo vizuálne poplachy. Tento multi-senzorický útok spôsobí, že celá oblasť bude neúmyselná pre vtáky a núti ich nájsť nový biotop.

Bird Repellent Gel holub 486/18 je dlhotrvajúci, netoxický, lepkavý gél odpudzujúci vtáky pre použitie na rímsy, parapety, trámy, krokvy a stovky ďalších vnútorných a vonkajších miest, kde sa "rozdrviť" alebo "kŕmiť". 

Aplikácii podľa pokynov, Bird Repellent Gel holub  486/18 je  transparentný odpudzujúci prostriedok môže účinne odradiť holuby, vrabce, lastovičky a niektoré iné škodlivých vtáky, ktoré sa nebudú usadzovať alebo sa vracajú na ošetrovanú oblasť až na jeden rok.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Malý vták môže byť smrteľne zachytený týmto lepkavým repelentom. 

Pozor, chránené vtáctvo ich redukcia a úmyselná migrácia je prísne zakázaná.

Dodržujte všetky pokyny podľa popisu. Uchovávajte mimo jazier a potokov.

Jedná sa o bezpečnú a transparentnú zmes, ktorá sa používa na miestach, kde odpočívajú, žijú alebo hniezdia škodcovia. Gél je netoxický, takže je bezpečné s ním manipulovať. Gél nezabíja vtáky, ak sa použijú podľa pokynov. Aj kvôli jeho jedinečný chemický prípravok, tento gél si udrží svoju účinnosť až na jeden rok (pri väčšine počasia podmienky), preto sa vtáky naučia vyhnúť sa ošetreným oblastiam a hľadajú nové miesta na prechádzanie. 

Aplikujte so štandardnou maskovacou pištoľou. Očistite koniec plastového výtoku kazety ku kužeľu a prepichnutiu tesnenie a potom vložte kazetu do nosiča na vytláčanie gélu.

Pred aplikáciou vyčistite povrch; odstráňte mŕtve vtáky, siete atď., potom drôtené kefy alebo oškrabujte povrch, aby ste odstránili prach, nečistoty, voľné nátery atď. Porézne povrchy, ako je kameň alebo nelakované drevo, by mali byť predtým ošetrené ; štetcom alebo striekaním na šelak, 50% roztoku bieleho lepidla alebo silikónového roztoku, potom nechajte suché. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov zaobchádzajte so všetkými pristávacími plochami v celej budove.

Na úzkych plochách, ako sú daždové žľaby, strešné vrcholy, okrasné ozdoby, ruže, okná alebo stĺp

čiapky, spravidla ½ "korálka (páska) stačí; na širších povrchoch, ako sú komíny, spády, odkvapy, vikýry, zvonice, protipožiarne steny (parapety), elektrické značky a súvisiace konštrukcie, l-lúč a priečky, klimatizácia a môžu byť potrebné ďalšie perly. Navyše niektorí vtáci majú tendenciu prekročiť svoje zamýšľané ciele miesto pristátia vyžadujúce ďalšie pásy repelentu. 

Gél je rozpustný v liehu, benzín alebo práškové typy čistiacich prostriedkov na čistenie. 

Rozliatie sa môže okamžite očistiť vodou. 

POKYNY PRE APLIKÁCIU:

Pred aplikáciou dôkladne očistite povrchy. Odstráňte nečistoty, kvapky a iné nečistoty. Výrobok sa musí aplikovať na čistý a suchý povrch.

Je vhodné všetky plochy pred aplikáciou gélu vystriekať chlórom – savom pre ich celkovú dezinfekciu.

Pri čistení povrchov vykonajte potrebné kroky, aby ste sa chránili pred nebezpečenstvom vzniku odpadu.

Vložte kazetu do vyrovnávacej pištole, odstráňte jej, rozlomte tesnenie a potom opäť nasuňte peru. Pri aplikácii ju zatlačte na povrch, aby ste zaistili dobrú priľnavosť.

Gél naneste na povrch objektu do kruhového alebo lineárneho plášťa s veľkosťou vajec v intervale 10-50 cm.

Bezpečnostné upozornenia

Pri manipulácie noste ochranné rukavice a okuliare. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Látka pri priamom kontakte spôsobuje podráždenie pokožky a očí. 

Pri priamom kontakte s látkou si umyte postihnuté miesto mydlom a vodou. 

Obsah balenia: Butene, homopolymer 9003-29-6, prísady LogPowBCFPotentialButene, homopolymér7.6 až7.8314 až 1882high

Balenie: 240 g / kazeta 5 kg / kartón

Dôležité upozornenie: Tento gél by mal byť uskladnený v chladnej, vetranej a suchej miestnosti, vyhýbať sa kontaktu s deťmi.

Na aplikáciu gélu, je nutné použiť klasickú pištol na vytlačenie gélu z tuby - Vytláčacia pištoľ 9" klasická.

Kód tovaru: -486-gel-holuby-lastovicky-hlod

486
92 položky

Tabuľka dát

Umiestnenie
Vnútorné a vonkajšie

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18. 240g na 10m

Repelentný gél s prírodnými aktívnymi zložkami odpudzujúci holuby.

Bird Repellent Gel holub, lastovička 486/18 je naozaj inovatívnym prostriedkom, ako udržať vtáky mimo dosahu vašej záujmovej plochy, kde prítomnosť holubov by mohla ohroziť ľudské zdravie alebo bezpečnosť ľudí. 
Kontrola správania mestských vtákov, ako sú holuby a racky, aby neohrozila bezpečnosť a zdravie ľudí, sa stáva čoraz väčšou výzvou pre organizácie zodpovedné za riadenie a údržbu veľkých budov a iných štruktúr, a to tak na verejnosti, súkromného sektora.

Napísať recenziu