Výstražné svetlá pre lietadlá

Výstražné svetlá pre lietadlá

Výstražné svetlo lietadla - http://vystrazne-majaky.alibaba.sk/default.htm

Výstražné svetlá lietadiel sú nevyhnutné v každej oblasti, kde je letecká doprava bohatá, najmä ak sú v blízkosti vysoké stavby. Tieto svetlá pomáhajú zviditeľniť štruktúry osvetlením jasných svetiel počas večerných hodín alebo dokonca za denného svetla.

Upozornenie Blížiace sa prekážky

Výstražné svetlá lietadiel sú nevyhnutné v každej oblasti, kde je letecká doprava bohatá, najmä ak sú v blízkosti vysoké stavby. Tieto svetlá pomáhajú zviditeľniť štruktúry osvetlením jasných svetiel počas večerných hodín alebo dokonca za denného svetla. Je však dôležité, aby tieto výstražné svetlá boli dostatočne jasné, aby ich mohli vidieť piloti na míle ďaleko od konštrukcie, aby sa zabránilo možným kolíziám a nehodám.

Všetky LED svetelné výstražné svetlá sú navrhnuté tak, aby spĺňali súčasné normy FAA a ICAO alebo ich prekračovali. Majáky s vysokou svietivosťou pomôžu označiť vysoké konštrukcie, ako sú veže, antény, budovy, žeriavy a mosty, ktoré zaberajú vzdušný priestor a predstavujú možné nebezpečenstvo. blížiace sa lietadlá, vrtuľníky a drony.
+ Funkcie na pomoc lietadlám a civilnej bezpečnosti

  • Výstražné svetlá s energeticky účinným obložením LED
  • Užite si roky relatívne bezúdržbovej prevádzky
  • Kompatibilný s okuliarmi pre nočné videnie a zobrazovacími systémami pre nočné videnie
  • Splnenie všetkých medzinárodných noriem bezpečnosti
  • Nákladovo efektívne svetlá na priblíženie lietadla môžu byť použité aj na dráhach
  • Skvelé pre inštaláciu na strechy, ktoré pomáhajú identifikovať geografické polohy

Viac možností umiestnenia Zabránenie poškodeniu a uloženiu životov

Tieto bezpečnostné výstražné svetlá lietadiel, ktoré sú ideálne pre značenie veží s vysokými bunkami alebo antén, môžu byť využité viacerými spôsobmi na vašom pozemku alebo vo vašom zariadení. Nainštalujte ich, aby sa umiestnenie elektrických vedení, vysoké vybavenie, ploty alebo barikády, ktoré obklopujú váš majetok. Sú to tiež skvelé možnosti pre železnice, záťahové cesty a iné oblasti, ktoré môžu vytvárať nebezpečné situácie vo vzduchu aj na zemi. Či už si zvolíte napätie riadené prúdom alebo prúdom poháňané svetelné majáky, alebo potrebujete svetlá, ktoré sú jednosmerné alebo všesmerové, buďte si istí, že budú mať vždy svoju bezpečnosť a bezpečnosť vašej komunity!

Subcategories

Aktívne filtre