GSM zosilňovač + RX-TX

GSM zosilňovač + RX-TX

Zosilňovač GSM signálu (repeater) širokopásmový zosilňovač GSM vhodný pre posilnenie GSM signálu.

Máte problémy s mobilným signálom?

GSM opakovače alebo GSM repeatere sú zariadenia slúžiace na zosilnenie GSM signálu. Používajú sa v situáciách, kedy je signál pre mobilné telefóny vnútri budovy nedostatočný. Vďaka veľkým vonkajším anténam môže teoreticky pomôcť aj s príjmom slabého signálu všeobecne. Ako to funguje? GSM repeater sa umiestni dovnútra budovy (je vybavený vnútornou anténou, ktorá vysiela signál vo vnútri budovy) a prepojí sa káblom s vonkajšou anténou.

Máte slabý GSM signál, alebo ste úplne bez signálu vo vnútri budov, kde potrebujete byť na príjme, volať a písať SMS? Vadí Vám zhoršená kvalita prenosu alebo to, že ste úplne izolovaní? Prinášame riešenia cenovo dostupné pre každého! GSM repeater (čiže opakovača či zosilňovače) tieto problémy rieši ľavou zadnou.

Pre koho je GSM repeater určený?

GSM repeater sú vhodné pre miesta v budovách, kde nie je žiadny GSM signál alebo je signál veľmi slabý. Typické použitie - v suteréne budov, garážach, na chatách, v budovách so silnými stenami, cez ktoré sa signál nedostane, atp.

Ako GSM zasilovače fungujú?

GSM repeater funguje veľmi jednoducho. Umiestni sa v budove do miesta, kde signál nie je alebo je slabý. Prepoja sa káblom s vonkajšou anténou. Signál z vonkajšej antény potom prevezme, zosilnie a ďalej ho vysiela okolo seba. Inštalácia je veľmi jednoduchá, prevádzka nepotrebuje žiadnu starostlivosť.

Subcategories

Aktívne filtre