Multifunkčné plašenie škodcov MIX, solar napájanie 589-NiCd, new

75,00 €
S DPH
62.5 EUR bez DPH

Serene Life Solar Power Animal Repeller poskytuje pohodlnú kontrolu škodcov. Systém využíva technológiu detekcie pohybu, ktorá spúšťa ultrazvukový zvuk a svetelný blesk, ktorý účinne odpudzuje nežiaduce zvieratá. Zabudovaný reproduktor vyžaruje bezpečné ultrafrekvenčné upozornenie, ktoré prekvapí zvieratá a zabráni ich návratu na scénu. Pracuje v dennom alebo nočnom čase vďaka infračervenému detekčnému senzoru. Vstavaný solárny panel umožňuje inteligentné samovybíjanie v priamom slnečnom svetle. Ideálne pre použitie v záhradách, dvoroch a kvitnúcich oblastiach.

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

Multifunkčné plašenie škodcov MIX, solar napájanie 589-NiCd, 

Multifunkčné solárne napájanie odpudzovača škodcov 3v1, vrátane sieť adaptéra a nabíjateľných. batérií.  

Ultrazvukový odpudzovač + možnosť zapnutia aj zvukového signálu (sedem rôznych analógových  zvukov)  je jeden z najvyspelejších vonkajších odpudzovačov škodcov, ktorý prináša pokoj, je dostupný a je výsledkom dlhoročného výskumu a inovácii.

Týmto zariadením môžete zbaviť vašu záhradu alebo vonkajší priestor od škodcov ľudsky, teda bez použitia jedovatých chemikálií.

Zariadenie využíva na plašenie škodcov počuteľné zvuky s ultrazvukom alebo len ultrazvukové vlny s bleskom.

Odpudzuje týchto škodcov: nevítané vtáky, psy, mačky, divé svine, jelene, myši, potkany, atď.

Ultrazvukový odpudzovač je taktiež vhodný na mačky a psy, pričom využíva ultrazvukové technológie na odpudzovanie z vášho dvora.

OBLASTI POUŽITIA:

Záhrady, kempy, prístrešky, terasy, balkóny, skleníky, rybníky, stodoly, rastliny, kvetinové záhony, lóže a kabíny, stavby, strechy, sklady, sklady potravín alebo iných komerčných priestorov, obecné a priemyselné objekty, chodníky a ďalšie verejné a súkromné ​​areály, garáže, chaty, vinice.

AKO TO FUNGUJE:

Zariadenie  využíva ultrazvukové technológie na odpudzovanie škodcov na nádvorí, rovnako ako obťažujúci zvukový alarm / šum a zábleskové svetlá. Zariadenie je šetrné k životnému prostrediu, bezpečné pre človeka a domáce zvieratá a ani nepoškodí škodcu, iba sa ho snaží skôr odplašiť.

Je vybavený infračerveným snímačom pohybu, ktorý sa aktivuje, ak sú škodcovia v dosahu v približnej vzdialenosti do 4-8 metrov v závislosti na veľkosti škodcu.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo napájané zo solárnej energie, t.j. bezdrôtové pripojenie, preto je vhodné aj pre farmy, záhrady, škôlky a pod.

Je tiež navrhnutý s PIR senzorom a rozdelený do troch vĺn, v režimoch 1-ultrazvukový režim,  2-režim infražiarenia-blesk  a režim 3-kombinácia režimu 1 a 2.

Veľmi jednoduché použitie so systémom ovládania detekcie svetla a PIR senzor.

Špecifikácia:

Materiál: ABS 

Frekvencia: 12 kHz - 35kHz

Efektívna plocha: 80 metrov štvorcových

Uhol na vyplnenie: 90 - 120°

Snímacia vzdialenosť PIR: 5-10 m

Trieda krytia: IP 4

Spotreba: 80 mA

Konštantný prúd: 0,2 mA

Napájanie: 4 x AA nabíjateľné NI-CD 800 mAh, 1.2 Voltov, alebo sieť. 230V

Zariadenie obsahuje 4ks vstavaných vymeniteľných NiCd  AA batérií, ktoré sú dobíjané cez solárny vmontovaný člen. Taktiež je k zariadeniu priložený aj sieťový 230 V adaptér a tým zariadenie môže pracovať prakticky nepretržite aj na tmavých častiach pozemku. V prípade, že budete používať sieťový adaptér k trvalému napájaniu zariadenia, vyberte zo zariadenia všetky 4 ks AA batérií ! Prvé baterky v balení majú živosť cca pol roka, preto pri zistený že výrobok napajanú z baterky je už slabo počuteľné, vymente baterky za nabíjateľné. Nie suché články. V opačnom prípade dôjde pri dobíjaní k poškodeniu zariadenia a bateriek.  

VLASTNOSTI:

1. Vnútorné alebo vonkajšie použitie, odporúča sa umiestniť pod striešku, aby sa zabránilo priamemu vniknutiu dažďa, ale nie je to podmienka na použitie. 

2. Účinný dosah až 50 m², možnosť umiestnenia zariadenia na AL nohu.

3. Odolnosť voči počasiu.

4. Dva zdroje napájania: 1.2 AA baterky v počte 4 ks, alebo sieťový 230 V adaptér.

Režim prevádzky:

OFF - vypnutie prístroja

1 - zariadenie vydáva počuteľné rôzne plašiace zvuky v počuteľnom pásme vrátane ultrazvuku (najúčinnejšie plašenie)

2 - zariadenie pracuje v ultrazvukovom režime bez LED blesku

3 - zariadenie pracuje v ultrazvukovom režime vrátane LED blesku

PIR senzor je trvale aktívny, ak zistí pohyb škodcu, aktivuje zvukový plašič. 

Ladiaci prvok so stupnicou je nutné nastaviť na konkrétny druh zvieraťa - škodcu, ktorý chceme odpudiť (odplašiť).

Umiestnenie odpudzovača:

Pri inštalácii odpudzovača vyberte miesto, ktoré bude jednak chránené a kam sa dostanú slnečné lúče.

Pre lepšie výsledky, odpudzovač by mal byť najmenej 8 hodín na slnku. Tento odpudzovač je určený pre dlhodobé užívanie, čo vám umožní umiestniť ho a odplašiť škodcov. Zariadenie je vodotesné, čo umožní jeho fungovanie po celý rok. Odpudzovač možno zavesiť alebo vložiť do zeme pomocou uzemňovacieho kolíka, ktorý je k dispozícii. Použite uzemňovací kolík, potom vložte plochý koniec do spodnej časti odpudzovača. Alebo ho jednoducho zaveste pod striešku.

UPOZORNENIE:

Pred kopaním alebo inštaláciou vždy skontrolujte, či v zemi nie sú zabudované inžinierske siete, káble alebo drôty. V prípade, že táto kontrola nebude dostatočná, môže dôjsť k zraneniu osôb, poškodeniu majetku alebo dokonca k smrti.

Po kontrole podzemných inžinierskych sietí pripravte pôdu na kopanie alebo na baranenie diery vhodnej pre odpudzovač. Nepoužívajte žiadne kladivo ! Jamu musíte vykopať za pomoci náradia. Jednoducho nepoužívajte nadmernú silu, pri použití ktorej môže dôjsť k poškodeniu zariadenia a stratíte tak záruku na zariadenie. Uistite sa, že zariadenie je pevne v zemi a nie je voľné.

Zároveň Vám ďakujeme, že ste sa rozhodli pre tento náš výrobok.

Pre najlepšie výsledky prosím, prečítajte si pred prvým použitím výrobku tento manuál a odložte si ho pre prípadnú budúcu potrebu.

UPOZORNENIE:

Prosím osoby s kardiostimulátormi, aby pred použitím zariadenia to konzultovali so svojim lekárom.

Balenie:

Skontrolujte, či sú všetky časti prítomné pri vybaľovaní odpudzovača.

Produkt by mal zahŕňať:

hlavnú jednotku odpudzovača so 4 dobíjacími batériami (inštalované),

uzemňovací kolík a sieťový adaptér

návod na použitie.

Zhrnutie popisu: Serene Life Solar Power Animal Repeller poskytuje pohodlnú kontrolu škodcov. Systém využíva technológiu detekcie pohybu, ktorá spúšťa ultrazvukový zvuk a svetelný blesk, ktorý účinne odpudzuje nežiaduce zvieratá. Zabudovaný reproduktor vyžaruje bezpečné ultrafrekvenčné upozornenie, ktoré prekvapí zvieratá a zabráni ich návratu na scénu. Pracuje v dennom alebo nočnom čase vďaka infračervenému detekčnému senzoru. Vstavaný solárny panel umožňuje inteligentné samovybíjanie v priamom slnečnom svetle. Ideálne pre použitie v záhradách, dvoroch a kvitnúcich oblastiach.

Účinne odpudzuje nežiaduce zvieratá a škodcov.

Detekcia pohybu: spúšťa ultrazvukový zvuk a blesk.

Vstavaný reproduktor vysiela výstrahu s ultra vysokou frekvenciou. Vodotesná konštrukcia odolná voči morskej vode. Pracuje vo dne iv noci: vstavaný infračervený infračervený detekčný senzor.

Vrátane nabíjateľných batérií (4 x AA). Automatické nabíjanie cez vstavaný solárny panel. 2 možnosti montáže: montáž na stenu alebo vonkajšia montáž na zem.

Pracuje pre nechcené netopiere, vtáky, holuby, škodcov, zvieratká. Ideálne pre záhrady, predzáhradky, záhrady, technické oblasti kvetov.

Horizontálna oblasť pokrytia: do 30 stôp plus stopy širokej čiary. Široký uhol 110 °. 6 voliteľných zvukov upozornenia

Jas blesku: 320 lúmenov. Vodotesnosť v námornej triede: IP-44. Ultra-zvuková frekvencia: 12kHz - 35kHz

Príkon: 80mAh

589
279 položky

Tabuľka dát

Umiestnenie
Vnútorné a vonkajšie
Napájanie
Solar, baterky, elektr. sieť 230V

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

Multifunkčné plašenie škodcov MIX, solar napájanie 589-NiCd, new

Serene Life Solar Power Animal Repeller poskytuje pohodlnú kontrolu škodcov. Systém využíva technológiu detekcie pohybu, ktorá spúšťa ultrazvukový zvuk a svetelný blesk, ktorý účinne odpudzuje nežiaduce zvieratá. Zabudovaný reproduktor vyžaruje bezpečné ultrafrekvenčné upozornenie, ktoré prekvapí zvieratá a zabráni ich návratu na scénu. Pracuje v dennom alebo nočnom čase vďaka infračervenému detekčnému senzoru. Vstavaný solárny panel umožňuje inteligentné samovybíjanie v priamom slnečnom svetle. Ideálne pre použitie v záhradách, dvoroch a kvitnúcich oblastiach.

Napísať recenziu