Bezdrôtový termostat biely wifi
  • Bezdrôtový termostat biely wifi

WiFi bezdrôtový izbový termostat so samostatnou jednotkou pre ovládanie kotlov – spínací kontakt HY-09rf-1605

133,20 €
S DPH
111 EUR bez DPH

WiFi bezdrôtový izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu.

Množstvo
Tovar skladom

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle doručenie

 

Bezproblémové vrátenie tovaru

WiFi bezdrôtový izbový termostat so samostatnou jednotkou pre ovládanie kotlov – spínací kontakt HY-09rf-1605 - new ver 22

WiFi bezdrôtový biely termostat  AS-HY09RF-1605 plne nahradzuje AURATON 2020 alebo iné staršie spínacie termostaty pre staršie kotle. Napr. ak bezdrôtový termostat T105RF 

Predmetný šikovný bezdrôtový izbový termostat slúži ku kontrole vykurovania v dome priamo na LCD, alebo pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu z akéhokoľvek miesta vďaka chytré aplikácii, ovládanie pomocou iOS, Android zariadenia, WiFi 802.11 b / g / n, so spínacím relé komunikuje bezdrôtovou technológiou, jednoduchá inštalácia bez káblov, bezdrôtové ovládanie kotla, programovateľný termostat, týždenný rozvrh, notifikácia, intuitívne ovládanie, možnosť manuálnej regulácie, kompatibilita s Amazon Alexa a Google Assistant

WiFi bezdrôtový izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu.

Bezdrôtová komunikácia

Na rozdiel od bežných domácich termostatov, má termostatický systém oddelenú a bezdrôtovo prepojenú ovládaciu jednotku (vysielač) a spínaciu jednotku (prijímač). Spínacia jednotka slúži na pripojenie a spínanie plynových a elektrických kotlov a prenosná ovládacia jednotka slúži na obsluhu a nastavovanie teplôt. Jednotky medzi sebou komunikujú pomocou rádiového signálu (433Mhz). Výhodou systému je variabilnosť a ľahšiu dostupnosť regulácia teploty.

WiFi pripojenie

Termostat je vybavený bezdrôtovým pripojením Wi-Fi 802.11 b / g / n v pásme 2.4 GHz. Vďaka tomu ľahko integrujete systém do domáceho prostredia a s internetovým pripojením získate prístup k ovládaniu odkiaľkoľvek. Na pripojenie termostatu do Wifi siete nie je potrebné zásahu do sieťových prvkov. Termostat využíva dnes už bežné technológie vzdialeného servera, cez ktorý dokáže komunikovať s telefónom aj mimo vašej Wifi sieť.

S termostatom budete mať lepší prehľad o stave teploty v domácnosti

Vďaka inteligentné mobilné aplikáciu pre iOS a Android zariadenia môžete u WiFi termostate nastaviť teplotu aj keď ste na druhom konci sveta. Budete neustále v obraze, získate aktuálne informácie o stave teploty v domácnosti. Oceníte tiež jednoduchosť a efektivitu aplikácie. Zároveň vďaka nej môžete meniť ľubovoľné nastavenie a dozvedieť sa, kde má vaša domácnosť rezervy a ako ešte lepšie ušetriť. Termostat možno samozrejme nastaviť aj manuálne.

Múdra mobilné aplikácie "Tuya SMART" alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládanie a kontrolu nad Vašou domácností odkiaľkoľvek na svete iba za pomoci internetu a Vášho mobilného telefónu. Nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku alebo "bránu". Každé zariadenie má v sebe všetky potrebné komponenty pre komunikáciu s Vašim mobilným telefónom cez internet (cloud).

S chytrým termostatom vám doma bude teplo stále

Bezdrôtový izbový termostat je vybavený programom pre riadenie teploty v miestnosti s možnosťou nastavenia pre šesť rôznych teplotných úsekov na pracovné dni a zvlášť na sobotu a nedeľu. Nie je tak problém nastaviť, aby sa vybraná miestnosť u vás doma vykurovala v určitú hodinu na požadovanú teplotu. Termostat môže byť prepnutý do manuálneho režimu, v ktorom je možné nastaviť dočasnú teplotu mimo program.

Použitie

Termostat je vhodný pre ovládanie plynových a elektrických kotlov, ak majú spínacie vstup pre termostat.

Montáž (jednoduchá inštalácia bez káblov)

Bezdrôtový termostat sa montuje najlepšie na protiľahlú stenu, než je regulované vykurovacie teleso. Ak termostat ovláda priamo kotol, montuje sa do centrálnej miestnosti, ako je napríklad obývacia izba. Bezdrôtovú spínaciu jednotku prepojíte káblom s plynovým alebo elektrickým kotlom. Termostat je napájaný z batérií. Spínacia jednotka je napájaná z 230V. Po nastavení termostatu je regulačný systém pripravený na použitie.

FUNKCIE A VLASTNOSTI

Bezdrôtový izbový termostat pre ovládanie plynových a elektrických kotlov
Okrem dotykového ovládania umožňuje tiež ovládanie cez Wi-Fi
Prehľadné zobrazenie pracovného módu, aktuálne teploty i nastavenie
Nastavenie teplôt v rozmedzí 5º C - 35º C (po 0,5º C)
Presnosť 0,5 ºC udržuje teplotu v komfortnom rozmedzí
Umožňuje nastavenie týždenného vykurovacieho rozvrhu - programovanie pre pracovné dni + víkend, (maximalizuje pohodlie a úsporu energií)
Manuálny režim pre rýchlu zmenu teploty
Ovládanie z akéhokoľvek miesta, kde je dostupný internet
Založené na technológii Wi-Fi 2,4 GHz
Pre funkčnosť termostatu nie je potrebné zakúpiť ďalší bránu / riadiacu jednotku
Podpora hlasového ovládania cez služby Amazon Alexa a Google Home
Podporuje otvorenú platformu aplikácie IFTTT
Bezplatná mobilná aplikácia pre zariadenia s iOS a Android ( "Tuya SMART" alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" v českom jazyku)
Budete mať možnosť aplikáciu spárovať s viacerými zariadeniami a umožniť tak ovládanie termostatu aj ďalším členom rodiny
Jednoduchá inštalácia a nasadenie
Žiadne zložité káblovanie a rozvody

Termostat sa taktiež predáva na EU trhu pod označením Termostat WBW

Bezdrôtový Wifi Termostat WBW je určený na ovládanie plynového kotla pomocou inteligentného telefón Alebo tabletu z akéhokoľvek miesta. Kotol TAKTO a ovládaný pomocou prijímača, ktorý je potom Bezdrôtové spojený s termostatom. Nie je tak nutné káblové prepojením termostatu a kotla.

Termostat možno ľahko ovládať cez aplikáciu Tuya alebo Smart Life.

Šikovný Bezdrôtový izbový termostat je určený ku kontrole VYKUROVANIA vo Vašom dome.

S pomocou Vášho smartfónu Alebo tabletu potom môžem ovláda teplotu z akéhokoľvek miesta na svete a to Vďaka chytré aplikáciám.

 Aplikáciám je určená pre iOS Alebo Android . Vďaka chytré aplikáciám "Smart-Life" si môžem nastaviť zapnutím kúrenia podľa polohy Vášho mobilného telefónu. Možno tak zapnutú kúrenie, akonáhle sa priblížime domov.

Termostat jednoducho pripojíte k vášmu routeru s protokolom WiFi 802.11 b / g / n. So spínacím relé, ktoré ovláda kotol, komunikuje termostat Bezdrôtové. Medzi termostatom a kotlom teda nie je potreba káblové koncentráciou.

Termostat je intuitívne a ľahko programovateľné, je možné nastaviť týždenný rozvrh, môžem nastaviť manuálne reguláciám, termostat je kompatibilný s Amazon Alexa a Google Assistant

WiFi Bezdrôtový izbový termostat slúžte na reguláciám izbovej teploty na základe nastaveného Alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu.

bezdrôtová komunikácia

Na Rozdiel od bežných domácich termostatové, má termostat ovládacími jednotku (vysielač) a spínacím jednotku (prijímač). Spínacia jednotka Slúžte na pripojením a spínaním plynových a elektrických kotlov a prenosná ovládacími jednotka slúžte na obsluhu a nastavovaním teploty. Jednotky Medzi sebou Komunikujte prostredníctvom rádiového signálu (433Mhz). Výhodou systému je, že odpadá nutnosť drôtového Spojením Medzi termostatom a kotlom.

WiFi pripojením

Termostat jednoducho pripojíte k vášmu routeru a internetu cez Wi-Fi 802.11 b / g / n v pásme 2.4 GHz. Vďaka tomu potom mozem ovláda termostat odkiaľkoľvek, teda ai mimo Váš domov. Na Pripojením termostatu do Wifi siete nie je potrebne zásahu do sieťových prvkov. Termostat využíva dnes už bežnou technológiou vzdialeného servera, cez ktory dokáže komunikovať s telefonom ai mimo vasej Wifi SIEŤ.

Vďaka inteligentných mobilných aplikáciám pre iOS a Android Môže u WiFi termostate nastaviť teplotu ai keď ste na druhom konci sveta. Termostat Moze lahko nastaviť hľa ručne, bez aplikácie. Nastavenie je intuitívne z displeja termostatu.

Múdra mobilní aplikácie "Tuya SMART" Alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládanie a kontrolu nad Vašo domácností odkiaľkoľvek na svete iba za pomoci internetu a Vášho mobilného telefónu. Nepotrebuje žiadna Ďalšie zariadenia, ani pevnú IP adresu Vášho pripojením.

 Bezdrôtový izbový termostat je vybavený programom pre riadenie teploty v miestnosti s možnosťou nastavením pre Šesť rôznych teplotných úsekové na pracovné dni a zvlášť na sobotu a nedeľu. Nie je tak problém nastaviť, aby sa vybraná miestnosť u vás doma vykurovali v určitú hodinu na požadovanú teplotu. Termostat Moze hoci prepnuté do manuálneho režimu, v ktorom je možné nastaviť dočasné teplotu mimo program.

Termostat je určený pre ovládanie plynových a elektrických kotlov, výstup termostatu je bez napäťový.

Montáž

Bezdrôtový termostat Najčastejšie inštaluje do hlavnej obytnej miestnosti, na protiľahlú stenu od vykurovacieho telesa.

Bezdrôtový izbový termostat pre ovládanie plynových a elektrických kotlov
Okrem dotykového ovládaním umožňuje tiež ovládanie cez Wi-Fi
Prehľadné zobrazenie pracovného módu, aktuálne teploty aj správne nastavenie
Nastavením teploty v rozmedzí 5º C - 35º C (po 0,5º C)
Presnosť 0,5 ºC udržuje teplotu v komfortnom rozmedzí
Umožňuje správne nastavenie týždenného vykurovacieho rozvrhu - programovanie pre pracovné dni + víkend, (maximalizuje pohodlím a úsporu energií)
Manuálny režim pre rýchlu zmenu teploty
Ovládanie z akéhokoľvek miesta, kde je dostupný internet
Založený na technológii Wi-Fi 2,4 GHz
Pre funkčnosť termostatu nie je potrebne zakúpiť ďalší bránu / riadiacu jednotku
Podpora hlasového ovládaním cez služby Amazon Alexa a Google Home
Podporuje otvorený platformu aplikácie IFTTT
Bezplatná mobilná aplikáciám pre zařízení s iOS a Android ( "Tuya SMART" Alebo "SMART LIVE-SMART LIVING" v českom jazyku)
Budete Mať možnosť aplikáciám spárovať s viacerými zariadeniami a umožniť tak ovládanie termostatu ai Ďalším členom rodiny
Jednoduchá inštalácia a nasadenie

Spojenie Medzi kotlom a termostatom je bezdrôtové

APLIKÁCIE "Tuya SMART" Na stiahnutie:

Odkaz pre Android: Tuya Smart                         

Odkaz pre iOS Tuya Smart   

 

APLIKÁCIE "SMART LIFE SMART LIVING" Na stiahnutie:

Odkaz pre Android: Smart Life - Smart Living  

Odkaz pre iOS Smart Life - Smart Living  

1605
28 položky

Recenzie

Žiadne recenzie

Napísať recenziu

WiFi bezdrôtový izbový termostat so samostatnou jednotkou pre ovládanie kotlov – spínací kontakt HY-09rf-1605

WiFi bezdrôtový izbový termostat slúži na reguláciu izbovej teploty na základe nastaveného alebo nastaveného vykurovacieho režimu. Zvyšuje tak teplotný komfort miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie objektu.

Napísať recenziu